O nás

Marie Jahodová

Jsem něco jako hlavní organizátorka. Na mě připadne takové to pobíhání okolo, domlouvání schůzek, nahánění modelek a modelů, kritika všeho druhu a tak podobně. Ale přehlídka je především moji zábavou a velkou zkušeností. Mimo ni se věnuji koníčkům jako je kreslení, tančení a především mí přátelé a také škole. Tou je pro mě Gymnázium, Vídeňská 47, Brno kde snad letos zakončím třetí ročník.


Tereza Musilová

Jsem autorkou této akce a zároveň jedna z hlavních organizátorů. Zařizuji vše, co je potřeba. Třetím rokem studuji na Gymnáziu v Boskovicích. Ve volném čase se věnuji přátelům a dalším mnoha věcem od sportu až po rukodělné práce. Ale mezi mé největší koníčky patří charita, pomoc potřebným lidem. Tím pádem i přehlídka, která mě v tomto směru velice naplňuje.

Ondřej Dyčka

I letos na mě zbyla funkce moderátora. Pravděpodobně jsem se jako leštič laveček a nosič báglů minule osvědčil. Studenstký léta už mně skončili a tak se vrhám do několika akcí. Ale charitativní módní přehlídka patří mezi ty, na který se strašně těším. Nejenom na samotnou přehlídku, ale na bandu lidí okolo. Člověk pak cítí, že spousta mladých se dokáže zapálit pro správnou věc (a přitom si užít srandu :))


Dealeři naděje

Toto pojmenování dostala organizační skupina těch, kteří se podílejí na organizování módní přehlídky. Jde o kluky i holky všech možných věkových kategorií. Její vznik podnítil hlavně fakt, že by bylo sobecké uvádět v organizátorech pouze Maru, Terku a Ondry. Přehlídka totiž stojí na pomoci všech zúčastněných – modelek, modelů asistentek, kadeřníků, vizážistek, fotografů a mnohých dalších. Jen díky členům naší skupiny jsme schopní dělat to, co děláme.

Modelky: Adriana Řehořová, Anna Musilová, Andrea Mikutowská, Blanka Wellová, Eva Špičáková, Jana Chmelíčková, Kamila Švrčinová, Kristýna Hloušková, Lea Nečasová, Leona Kotoulková, Lucie Přibylová, Marie Jahodová, Markéta Straková, Pavla Křížová, Romana Hrivňáková, Tereza Musilová, Valentýna Neoralová, Veronika Martínková, Zuzana Slezáková

Modelové: Daniel Klimeš, David Tilšer, Dominik Moser, Ivoš Lorenc, Jan Gryc, Jan Šustáček, Jiří Daniel, Martin Kubeš, Tomáš Jelínek Stanislav Šír

Hudba: Kamil Blažek

Asistentky: Eva Benušová, Kristýna Střížová, Markéta Pakostová

Fotografka: Necrania Chmurella

Webové stránky: Vojtěch Jahoda

Vizážistka: Lena Ješonková

 

Ročník: 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

Sponzoři:

D-HOLZ s.r.o. Farnost Blansko The Maple Factory Vojtěch Jahoda Kulturní středisko města Blanska
Rawet s.r.o. REPROCENTRUM Kontakty - Svatební šaty Evanie - Hradec Králové, Brno SKS s.r.o. LA PASSIONE